Dacia Duster
1.3 TCe 130 Extreme|carplay|led|cruise|camera 2023|eerste eigenaar |hoge instap
Direct kopen, basisprijs: € 17.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.750,-
LEASEPRIJS: € 292,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.550,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Duster |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 TCe 130 Extreme|carplay|led|cruise|camera 2023|eerste eigenaar |hoge instap |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 april 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.651 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 292,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJN-36-L |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 542 kg |
| Gewicht: | 1.221 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.763 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 1e eigenaar
- 2 sleutels of meer
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Stuur kunstleder
- ASR